polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>
październik 2017

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - portal dla Alumnów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - portal dla Alumnów
Bottom shadow

System dla Alumnów firmy Deloitte został dołączony do systemu People. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje jedna, spójna baza osób wśród których są zarówno klienci firmy Deloitte, osoby zainteresowane usługami firmy jak i byli pracownicy. System pomaga w zarządzaniu bazą alumnów, obsługuje proces przyjmowania zgłoszeń, umożliwia prowadzenie rejestracji na wydarzenia dedykowane alumnom oraz prowadzenie z nimi komunikacji elektronicznej.


październik 2017

Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek
Bottom shadow

W związku z rozwojem usług świadczonych przez Promedica Care Sp. z o.o. portal dla Opiekunek został wzbogacony o nowe wersje językowe. Powstała rumuńska, bułgarska i angielska wersja językowa. Sama struktura portalu nie była modyfikowana.


wrzesień 2017

Union Investment Sp. z o.o. - moduł do obsługi benchamrków

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment Sp. z o.o. - moduł do obsługi benchamrków
Bottom shadow

System do publikacji wycen Funduszy inwestycyjnych został rozbudowany o moduł do obsługi benchmarków. Benchmark służy do porównywania wyników zarządzania portfelem inwestycyjnym. Moduł umożliwia ładowanie benchmarków dla poszczególnych funduszy. System przypomina również o konieczności aktualizacji danych.


wrzesień 2017

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do zamawiania Deklaracji zgodności

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do zamawiania Deklaracji zgodności
Bottom shadow

Deklaracje zgodności są wystawiane przez producenta urządzań i stwierdzają zgodność wyrobu z wymaganiami zasadniczymi właściwych dyrektyw Unii Europejskiej. Dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o. wykonany został system do obsługi zamówień Deklaracji Zgodności. System automatyzuje cały proces związany z zamówieniem: wysyła fakturę za wystawienie dokumentu, po wniesieniu opłaty automatycznie generuje Deklarację Zgodności i wysyła ją do klienta.


sierpień 2017

Slandi Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Slandi Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży
Bottom shadow

Dla firmy Slandi wykonana została witryna internetowa wraz z modułem sklepu. Strona jest responsywna, dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dla odbiorców hurtowych stworzony został dedykowany sklep, dostępny po zalogowaniu. System zawiera moduł klientów, moduł zamówień oraz moduł komunikacyjny umożliwiający informowanie kontrahentów np. o promocjach firmy. Największym wyzwaniem projektowym był bardzo specyficzny podział produktów i jego odwzorowanie na grupy, podgrupy, linie, działania, tematy.

zobacz >>


sierpień 2017

Robert Bosch Sp. z o.o. - konfigurator Buderus

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - konfigurator Buderus
Bottom shadow

Dla działu marketingu Buderus przygotowany został formularz umożliwiający klientowi pozostawienie informacji dotyczącej interesującego go systemu ogrzewania. Wszystkie zapytania zapisywane są w bazie danych. Dalszą obsługą zgłoszeń zajmują się pracownicy działu handlowego. Moduł jest fragmentem większego systemu projektowanego dla marki Buderus.


lipiec 2017

Związek Producentów Audio Video - zestawienie OLIS Winyl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - zestawienie OLIS Winyl
Bottom shadow

Dla ZPAV został wykonany moduł do prezentacji wyników kolejnego zestawiania, tym razem Olis Winyl. Jest to lista sprzedaży detalicznej płyt winylowych. Panel administratora umożliwia zarządzanie tygodniowym i miesięcznym zestawieniem. Informacje gromadzi i analizuje firma będąca jedną z największych w Polsce, niezależna i renomowana TNS Global.

zobacz listę >>


lipiec 2017

Winterhalter Sp. z o.o. - system do obsługi zleceń serwisowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Winterhalter Sp. z o.o. - system do obsługi zleceń serwisowych
Bottom shadow

Działu serwisowego firmy Winterhalter zaprojektowany został zaawansowany system do obsługi zleceń serwisowych obsługiwanych zarówno przez serwis własny jak i serwisy współpracujące.
System pokrywa cały proces związany z obsługą zlecenia począwszy od zgłoszenia telefonicznego lub mailowego, poprzez przydział zlecenia do serwisu, wycenę i naprawę obejmującą niejednokrotnie kilka wizyt serwisowych, kończąc na rozliczeniu zlecenia i sprawach księgowych. Podjęcie danego zlecenia przez technika potwierdzane jest ustawieniem odpowiedniego statusu bezpośrednio z maila (nie ma konieczności logowania się do panelu systemu), który technik otrzymuje w momencie przydzielenia zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu centrala firmy na bieżąco orientuje się o przebiegu prac nad poszczególnymi zgłoszeniami.
Z każdym zleceniem powiązane są różne pliki i dokumenty np. dokumentacja zdjęcia usterki, umowy serwisowe podpisane z poszczególnymi firmami, materiały związane z wyceną.


czerwiec 2017

KPMG Sp. z o.o. - kreator maili

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - kreator maili
Bottom shadow

Kreator maili umożliwia tworzenie wiadomości w oparciu o dedykowane szablony mailingowe. Obsługuje on zarówno maile wysyłane wewnątrz organizacji, jak i korespondencję z zewnętrznymi podmiotami. W systemie zapisywana jest historia stworzonych maili. System poddany był testom bezpieczeństwa organizowanym przez Laboratorium Bezpieczeństwa KPMG.


czerwiec 2017

Union Investment Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do publikacji wycen

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do publikacji wycen
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o obsługę kategorii danego funduszu. Zmiany obejmowały panel administratora m.in. mechanizm do importu wycen. Rozbudowany został również moduł subkrybcyjny oraz mechanizm do codziennej wysyłki wycen funduszy innych kategorii.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>
Onyx - nasi klienci