polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - serwer www

Opis usługi:

Czasy się zmieniają. Tradycyjną książkę lub rubrykę z ogłoszeniami w gazecie wypiera coraz szerzej dostępny Internet. Dziś już przedsiębiorcy nie zastanawiają się nad tym, czy warto zaistnieć w Internecie, ale w jakiej formie to zrobić. A opcji do wyboru mamy bardzo dużo: od prostej strony-wizytówki, przez rozbudowane witryny z mniej lub bardziej szczegółową prezentacją oferowanych produktów i usług, aż po zaawansowane systemy wspomagające sprzedaż.

Serwery WWW oferowane przez Onyx Sp. z o. o. uwzględniają tę różnorodność i są dostępne aż w 12 wariantach, zależnych od wielkości witryny internetowej i wykorzystywanych przez nią technologii. Wybierając wariant odpowiedni dla siebie w danej chwili masz pewność, że nie utkniesz w martwym punkcie, gdy Twoje potrzeby wzrosną. Nawet jeśli zaczynasz skromnie, zadbaj o solidne podstawy.

Praktyczne usługi dodane - Na porządnym serwerze internetowym warto umieścić porządną stronę. Świat twórców stron internetowych jest jednak bardzo specyficzny - przeważają domorośli amatorzy. W konsekwencji większość stron ma charakter amatorski. I nie ma w tym nic złego, otwartość i wolność Internetu jest jego wspaniałą cechą. Jednakże czasami, zwłaszcza w przypadku stron firmowych, warto sięgnąć po usługi specjalistów. W Dziale Projektów Internetowych Onyx Sp. z o. o. pracuje doświadczona kadra mogąca poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, na które składa się kilkaset zaprojektowanych i wykonanych witryn internetowych. Dział ten jest do Państwa dyspozycji. Zarówno w zakresie dużych jak i małych projektów oraz ekonomicznych aktualizacji.

Zapraszamy do współpracy.


Pobierz ulotkę reklamową (pdf 444 kB)Onyx webmaster
Onyx - nasi klienci