polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - tworzenie stron www

Opis usługi:

Wykonanie firmowej witryny internetowej to po rejestracji domeny i uruchomieniu poczty elektronicznej kolejny krok na drodze do pełnego wykorzystania możliwości jakie daje globalna sieć.

Z ostatnich informacji podawanych przez media, ok. 40% małych i średnich firm w Polsce w ogóle nie wykorzystuje możliwości jakie daje własna strona internetowa Często firmy posiadają stare witryny internetowe, które nie odpowiadają dzisiejszym standardom.

Decyzja komu powierzyć wykonanie strony www nie jest prosta. Warto współpracować z partnerem, który istnieje wiele lat na rynku, wykonał setki witryn, ma niezbędne doświadczenie w realizacji projektów internetowych. Witryna firmowa rozwija się wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, wymaga wprowadzania zmian, często też gruntownej przebudowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy komórkę zajmującą się aktualizowaniem witryn.

Onyx od lat współpracuje z kreatywnymi grafikami, zatrudnia sprawdzonych koderów oraz programistów. Zespół ten z powodzeniem tworzy, obsługuje i rozwija strony internetowe naszych klientów.

Wiele można napisać, jednak nic nie zastąpi zapoznania się on-line z naszymi realizacjami. Zapraszamy na podstronę zrealizowane projekty, gdzie można poznać efekty naszej pracy.

Tworzone przez nas strony internetowe mają charakter indywidualny. Podanie wstępnych założeń, struktury witryny jest potrzebne do przedstawienia kosztów realizacji witryny. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Onyx - nasi klienci