polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 >>
listopad 2015

Metlife TUŻiR S.A. - wyceny funduszy UFK

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Metlife TUŻiR S.A. - wyceny funduszy UFK
Bottom shadow

Dla firmy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. skonfigurowany i udostępniony został system do zarządzania bazą wycen Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych. System umożliwia zarządzanie bazą funduszy, zarządzanie bazą grup produktowych oraz codzienną aktualizację wycen funduszy.
Prezentacja notowań realizowana jest przez unikalny mechanizm zawierający zestaw filtrów ułatwiający odnalezienie interesujących klienta notowań. Podstrona ze szczegółami danego funduszu przedstawia opis , wykres zmiany wartości jednostki w czasie, możliwe jest pobranie wydruku do pliku PDF oraz pobranie pliku z wycenami historycznymi.
Unikalną cechą rozwiązania jest mechanizm podłączenia zestawienia notowań funduszy do witryny internetowej MetLife. Cała operacja sprowadza się do dodania za pomocą systemu CMS kilku linijek kodu.


listopad 2015

Deloitte People – wersja Czechy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte People – wersja Czechy
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte Advisory s.r.o. udostępniona została czeska wersja systemu Deloitte People. System Deloitte People realizuje zarządzanie bazą subskrybentów internetowych, prowadzenie komunikacji mailowej w oparciu o zaawansowane i dostosowane pod indywidualne potrzeby szablony mailingowe. Bazę osób można przeglądać w oparciu o zaawansowane grupy filtrów. System obsługuje zgłoszenia na wydarzenia organizowane przez firmę, posiada moduł do zarządzania tymi zgłoszeniami. W ramach jednej, centralnej bazy osób realizowane są zapisy na inne usługi organizowane przez firmę np. zapisy na Webcasty, materiały fizyczne, materiały elektroniczne. Unikalna technologia Onyx Living Pages pozwala na wtapianie formularzy rejestracyjnych w niezależne strony WWW, np. w stronę korporacyjną Klienta lub strony stworzone na potrzeby: produktu, usługi, wydarzenia itp.


listopad 2015

Rovers Polska Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Polska Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży
Bottom shadow

Uruchomiona została nowy wersja sklepu internetowego dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.
Sklep obsługuje podział klientów na osoby fizyczne i lekarzy, dla których dostępny jest dedykowany asortyment. Dostęp do niego możliwy jest po autoryzacji danego lekarza przez pracowników centrali firmy. Panel administratora rozbudowany został o moduł zamówień, ułatwiający codzienną pracę związaną z obsługą zamówień i komunikacją z klientami.

zobacz sklep >>


październik 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - forum prasowe

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - forum prasowe
Bottom shadow

Dla działu Public Relations firmy Bosch uruchomiona została nowa wersja systemu Forum Prasowe. Zmieniona została zarówno szata graficzna (dostosowana do obecnej identyfikacji wizualne), jak i panel administratora. Nowa, ergonomiczna wyszukiwarka informacji prasowych ułatwia zainteresowanym osobom dotarcie do interesujących ich materiałów. Panel administratora został rozbudowany o mechanizm do zarządzania terminem publikacji nowych informacji prasowych, terminem wysyłki mailingów do dziennikarzy oraz zestawem informacji wchodzących w skład konferencji prasowych.


październik 2015

Union Investment TFI S.A. – Valuation Web Service

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. – Valuation Web Service
Bottom shadow

Valuation Web Service to narzędzie skonfigurowane dla firmy Union Investment TFI S.A. z myślą o prezentowaniu wszelkich kalkulacji związanych z wycenami funduszy, na dowolnych stronach internetowych, w dowolnych systemach i aplikacjach. System przechowuje całą bazę wycen funduszy i w oparciu o dostarczone przez Klienta wytyczne, realizuje szczegółowe kalkulacje. Dostęp do nich możliwy jest w oparciu o specjalne przygotowany interfejs API, możliwy jest dla wszystkich podmiotów współpracujących z TFI.

zobacz przykładowe obliczenia >>


wrzesień 2015

Junkers - seria profesjonalnych mailingów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Junkers - seria profesjonalnych mailingów
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx przygotowało serię mailingów wysyłanych do instalatorów urządzeń Junkers. Mailingi informowały o średnich zmianach cen dla grup produktowych Junkers oraz o przedłużeniu gwarancji na kolektory słoneczne. Usługa obejmowała również wysyłkę wiadomości przy użyciu systemu Onyx Mailer - profesjonalnego narzędzia do wykonywania masowych e-mailingów.


sierpień 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Bosch BX

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Bosch BX
Bottom shadow

System Bosch BX obsługujący wymianę części regenerowanych BX został rozbudowany o moduł komunikacyjny. Umożliwia on zadawanie pytań związanych ze zwracanymi częściami osobom odpowiedzialnym za rozpatrywanie zgłoszeń. Z każdym pytaniem mogą być stowarzyszone zdjęcia lub filmy przedstawiające daną część.


sierpień 2015

Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży
Bottom shadow

Prace związane z Internetowym Systemem Wspomagania Sprzedaży obejmowały aktualizację kanałów sprzedaży dostępnych w systemie. Dodatkowo usunięta została możliwość odbioru przesyłek w kioskach Ruchu. System firmy Batimex jest cały czas aktualizowany i dostosowywany do potrzeb rynku. Jest doskonałym przykładem długotrwałej, ponad 15-letniej współpracy związanej ze stworzeniem, aktualizowaniem i opieką nad Systemem.

zobacz sklep >>


lipiec 2015

Związek Producentów Audio Video - strona internetowa Piątki z nową muzyką

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - strona internetowa Piątki z nową muzyką
Bottom shadow

Dzięki projektowi przemysłu fonograficznego „Piątki z nową muzyką” premiery muzyczne będą dostępne w każdy piątek od godz. 00.01 czasu lokalnego w ponad 45 krajach. Fani muzyki na całym świecie mają od teraz dostęp do premier muzycznych w tym samym czasie. Na potrzeby projektu powstała strona internetowa. Oprócz szczegółów projektu i materiałów graficznych do pobrania na stronie systematycznie udostępniane będą także informacje o aktualnych premierach muzycznych.
Baza danych premier umożliwia operatorowi systemu proste aktualizowanie list, a zaimplementowany mechanizm do wyświetlania danych, prezentuje listy w wyznaczonym terminie.

zobacz stronę >>


lipiec 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - wyszukiwarka akumulatorów samochodowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wyszukiwarka akumulatorów samochodowych
Bottom shadow

Dla firmy Bosch skonfigurowana i udostępniona została nowa wyszukiwarka akumulatorów samochodowych. Nowy algorytm wyszukiwania ułatwia klientowi dotarcie do interesującego go produktu. Z każdym akumulatorem stowarzyszone są podstawowe informacje, zdjęcie oraz zestaw definiowalnych linków.
Wyszukiwarka została umieszczona na stronie dostarczonej przez centralę firmy. Aktualizacja bazy akumulatorów odbywa się za pomocą prostego panelu administracyjnego, do którego ładuje się plik pobrany z wewnętrznego, globalnego systemu.
System przystosowany jest do bardzo prostej implementacji w innych krajach.

wyszukaj akumulator >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 >>
Onyx - nasi klienci