polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 >>
październik 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - forum prasowe

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - forum prasowe
Bottom shadow

Dla działu Public Relations firmy Bosch uruchomiona została nowa wersja systemu Forum Prasowe. Zmieniona została zarówno szata graficzna (dostosowana do obecnej identyfikacji wizualne), jak i panel administratora. Nowa, ergonomiczna wyszukiwarka informacji prasowych ułatwia zainteresowanym osobom dotarcie do interesujących ich materiałów. Panel administratora został rozbudowany o mechanizm do zarządzania terminem publikacji nowych informacji prasowych, terminem wysyłki mailingów do dziennikarzy oraz zestawem informacji wchodzących w skład konferencji prasowych.


październik 2015

Union Investment TFI S.A. – Valuation Web Service

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. – Valuation Web Service
Bottom shadow

Valuation Web Service to narzędzie skonfigurowane dla firmy Union Investment TFI S.A. z myślą o prezentowaniu wszelkich kalkulacji związanych z wycenami funduszy, na dowolnych stronach internetowych, w dowolnych systemach i aplikacjach. System przechowuje całą bazę wycen funduszy i w oparciu o dostarczone przez Klienta wytyczne, realizuje szczegółowe kalkulacje. Dostęp do nich możliwy jest w oparciu o specjalne przygotowany interfejs API, możliwy jest dla wszystkich podmiotów współpracujących z TFI.

zobacz przykładowe obliczenia >>


wrzesień 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do rozliczeń bonusów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do rozliczeń bonusów
Bottom shadow

Dla serwisów sieci Bosch Diesel skonfigurowany i uruchomiony został system do raportowania i rozliczania bonusów. Baza danych zawiera bazę faktur sprzedażowych zawierających produkty, za które centrala Bosch wypłaca dodatkowe premie. Dane o fakturach wprowadzają pracownicy poszczególnych warsztatów Bosch Diesel. Moduł raportów przedstawia informację, który serwis, w jakim okresie, jaki rodzaj bonusu i o jakiej wartości otrzymał. System został uruchomiony w terminie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia zapotrzebowania.


wrzesień 2015

Junkers - seria profesjonalnych mailingów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Junkers - seria profesjonalnych mailingów
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx przygotowało serię mailingów wysyłanych do instalatorów urządzeń Junkers. Mailingi informowały o średnich zmianach cen dla grup produktowych Junkers oraz o przedłużeniu gwarancji na kolektory słoneczne. Usługa obejmowała również wysyłkę wiadomości przy użyciu systemu Onyx Mailer - profesjonalnego narzędzia do wykonywania masowych e-mailingów.


sierpień 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Bosch BX

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Bosch BX
Bottom shadow

System Bosch BX obsługujący wymianę części regenerowanych BX został rozbudowany o moduł komunikacyjny. Umożliwia on zadawanie pytań związanych ze zwracanymi częściami osobom odpowiedzialnym za rozpatrywanie zgłoszeń. Z każdym pytaniem mogą być stowarzyszone zdjęcia lub filmy przedstawiające daną część.


sierpień 2015

Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży
Bottom shadow

Prace związane z Internetowym Systemem Wspomagania Sprzedaży obejmowały aktualizację kanałów sprzedaży dostępnych w systemie. Dodatkowo usunięta została możliwość odbioru przesyłek w kioskach Ruchu. System firmy Batimex jest cały czas aktualizowany i dostosowywany do potrzeb rynku. Jest doskonałym przykładem długotrwałej, ponad 15-letniej współpracy związanej ze stworzeniem, aktualizowaniem i opieką nad Systemem.

zobacz sklep >>


lipiec 2015

Związek Producentów Audio Video - strona internetowa Piątki z nową muzyką

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - strona internetowa Piątki z nową muzyką
Bottom shadow

Dzięki projektowi przemysłu fonograficznego „Piątki z nową muzyką” premiery muzyczne będą dostępne w każdy piątek od godz. 00.01 czasu lokalnego w ponad 45 krajach. Fani muzyki na całym świecie mają od teraz dostęp do premier muzycznych w tym samym czasie. Na potrzeby projektu powstała strona internetowa. Oprócz szczegółów projektu i materiałów graficznych do pobrania na stronie systematycznie udostępniane będą także informacje o aktualnych premierach muzycznych.
Baza danych premier umożliwia operatorowi systemu proste aktualizowanie list, a zaimplementowany mechanizm do wyświetlania danych, prezentuje listy w wyznaczonym terminie.

zobacz stronę >>


lipiec 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - wyszukiwarka akumulatorów samochodowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wyszukiwarka akumulatorów samochodowych
Bottom shadow

Dla firmy Bosch skonfigurowana i udostępniona została nowa wyszukiwarka akumulatorów samochodowych. Nowy algorytm wyszukiwania ułatwia klientowi dotarcie do interesującego go produktu. Z każdym akumulatorem stowarzyszone są podstawowe informacje, zdjęcie oraz zestaw definiowalnych linków.
Wyszukiwarka została umieszczona na stronie dostarczonej przez centralę firmy. Aktualizacja bazy akumulatorów odbywa się za pomocą prostego panelu administracyjnego, do którego ładuje się plik pobrany z wewnętrznego, globalnego systemu.
System przystosowany jest do bardzo prostej implementacji w innych krajach.

wyszukaj akumulator >>


czerwiec 2015

Deloitte Advisory Sp. z o.o. – moduł powiadomień mailowych w systemie Deloitte Kalendarz Redakcyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. – moduł powiadomień mailowych w systemie Deloitte Kalendarz Redakcyjny
Bottom shadow

Rozbudowa systemu Deloitte Kalendarz Redakcyjny dotyczyła skonfigurowania modułu powiadomień. Każdy projekt marketingowy realizowany jest przez wielu pracowników działu. W chwili obecnej każdy z nich może zdefiniować powiadomienia mailowe o zmianach w interesujących go kampaniach realizowanych przez dział marketingu Deloitte. Dzięki temu nie przeoczy żadnej zmiany np. czasu rozpoczęcia kampanii lub zmiany jej statusu, co ma bezpośredni wpływ na jego prace przy danym projekcie.


czerwiec 2015

KPMG Sp. z o.o. - mechanizm filtrowania bazy subskrybentów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - mechanizm filtrowania bazy subskrybentów
Bottom shadow

System do zarządzania subskrybentami internetowymi firmy KPMG Sp. z o.o. został rozbudowany o mechanizm umożliwiający dowolne filtrowanie bazy. Poszczególne wyszukiwania rekordów można dowolnie łączyć zapamiętując ustawienia poprzednich wyszukiwań. Dzięki temu możemy dotrzeć do osób, które np. dostały jeden mailing, nie dostały drugiego, są w grupie dyrektorów sprzedaży ale nie posługują się językiem polskim.
Mechanizm ten jest unikalny i rozwiązuje problemy operatorów systemu potrzebujących dotrzeć do wąskiego grona odbiorców.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 >>
Onyx - nasi klienci